1% podatku na Miłujcie się!

Kochani Czytelnicy!

Dzięki uprzejmości Pallotyńskiej Fundacji Misyjnej Salvatti istnieje możliwość przekazania 1% podatku na Fundusz Wydawniczy „Miłujcie się!”.

Jak przekazać 1% podatku na fundusz wydawniczy „Miłujcie się!”?

To bardzo proste. Wypełniając formularz PIT, należy wpisać:  KRS 0000309499, a w polu oznaczonym jako cel szczegółowy wpisać:   „Miłujcie się!”.

Miłujcie się! 1 % podatku baner

W jaki sposób 1% trafi na fundusz wydawniczy?

Urząd Skarbowy przekaże ten 1% Pallotyńskiej Fundacji Misyjnej Salvatti.pl, wraz ze sprawozdaniem, ile pieniędzy wpłynęło na wskazany w PIT-ach cel szczegółowy. Na tej podstawie fundacja przekaże nam środki, które wskazano jako przeznaczone dla naszego czasopisma, dlatego tak ważne jest wpisanie w rubryce cel szczegółowy: „Miłujcie się!”.

1% ze swojego podatku mogą przekazać na nasz fundusz wydawniczy również emeryci oraz osoby, które są rozliczane przez pracodawcę, pod warunkiem, że samodzielnie wypełnią PIT-37, wpisując KRS 0000309499 oraz „Miłujcie się!” jako cel szczegółowy.

Poprzez czasopismo ewangelizacyjne „Miłujcie się!”, które wydawane jest w 23 wersjach językowych, docieramy do Polonii oraz wspieramy placówki misyjne w Afryce, Ameryce Południowej, w Azji, w krajach arabskich oraz w krajach byłego ZSRR. Dzięki pieniądzom pozyskanym z 1% podatku będziemy mogli zwiększyć  nakład „Miłujcie się!” i wysyłać je wszędzie tam, gdzie ludzie pragną poznać Jezusa i Jego Ewangelię.

Przez decyzję przekazania 1% podatku na fundusz wydawniczy „Miłujcie się!” włączycie się w dzieło ewangelizacji Polonii oraz ludów i narodów, staniecie się współpracownikami misjonarzy, którzy z utęsknieniem oczekują na nasze czasopismo, aby je rozprowadzać w swoich placówkach misyjnych.