Info Zobacz

Adwentowe Dni Skupienia, Częstochowa 2019

ADWENT – czas czuwania, zatrzymania… W tym właśnie czasie zapraszamy młodzież i małżeństwa na chwilę zatrzymania się przed Panem, by móc być bardziej wrażliwym na Jego przychodzenie w codzienności: w sakramentach, w swoim wnętrzu, w drugim człowieku, w wydarzeniach życia. Nie przegapmy Jego cichego, pokornego przyjścia w ciszy adwentu, w ciszy Bożego Narodzenia.

Termin:

6-8 grudnia 2019

(rozpoczęcie kolacją w pt. g. 17.00 – dla mieszkających w Domu Pielgrzyma; 17.45 – dla mieszkających u Sióstr Urszulanek; zakończenie w nd. ok. g. 13.00)

Miejsce:

Jasna Góra (noclegi: Dom Pielgrzyma na Jasnej Górze/Dom ss. Urszulanek, wg przydziału organizatora)

Koszt:

210 zł od osoby dorosłej (cena obejmuje noclegi, wyżywienie i udział). Dojazd jest we własnym zakresie. Jeśli wiesz, że nie przybędziesz na kolację rozpoczynającą rekolekcje, prosimy o zaznaczenie tego w formularzu. Koszt rekolekcji bez piątkowej kolacji wynosi 200 zł. (jeśli nieobecność zostanie wcześniej zgłoszona!).

Jeśli rodzice chcą zabrać dzieci, informujemy, że nie zapewniamy opieki dla dzieci.

Koszt pobytu dziecka:

  • 160 zł – dzieci od 5 lat wzwyż (zapewnione miejsce noclegowe + pełna porcja wyżywienia [jak dla dorosłego])
  • 120 zł – dzieci od 5 lat wzwyż (zapewnione miejsce noclegowe + połówka wyżywienia)
  • 70 zł – dzieci do 4 lat (zapewnione miejsce noclegowe w łóżku, wyżywienie gratis [pół porcji] lub rodzice zapewniają je dziecku)
  • 0 zł – dzieci do 4 lat (dziecko śpi z rodzicami lub w łóżeczku turystycznym zapewnionym przez rodziców; wyżywienie gratis [pół porcji] lub rodzice zapewniają je dziecku)
    W poniższym formularzu podajemy imiona, wiek i opcje cenowe dla dzieci.

Co zabrać ze sobą?

  • Pismo Święte,
  • różaniec,
  • notatnik,
  • instrument muzyczny, jeśli grasz na jakimś (prosimy, zaznacz w formularzu zapisów w dodatkowych informacjach, jeśli weźmiesz ze sobą instrument i jaki).

Na rekolekcje RCS przyjmujemy młodzież od 16-35 roku życia.
Rekolekcje RCSM: małżeństwa sakramentalne bez ograniczeń wiekowych.

Zapisy:

Przez FORMULARZ dostępny TUTAJ