Mama, Tata i dzieci – mamy minimum!

W ramach Europejskiej Inicjatywy Obywatelskiej zebraliśmy minimum przypadające na Polskę – 40.000 podpisów. Bardzo dziękuję za każdy podpis, a jeżeli znasz kogoś, kto chciałby się jeszcze podpisać, to podeślij mu proszę link do strony: http://www.mamatataidzieci.pl/

Chcemy zebrać w Polsce dużo więcej podpisów – 250.000, ponieważ istnieje niebezpieczeństwo, że w innych krajach europejskich wyniki zbiórki podpisów nie będą wystarczające. W całej Europie w sumie musimy zebrać milion podpisów, by nasza inicjatywa została przyjęta do rozpatrzenia przez instytucje UE.

Tylko dla przypomnienia dodam, że celem tej akcji jest przyjęcie przez Unię Europejską jednoznacznej definicji mówiącej, że:

MAŁŻEŃSTWO JEST ZWIĄZKIEM MĘŻCZYZNY I KOBIETY. RODZINA SKŁADA SIĘ Z OJCA, MATKI I ICH DZIECI. NA TAKIEJ RODZINIE SPOŁECZEŃSTWO POWINNO BUDOWAĆ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ.

To ochroni również prawodawstwo państw europejskich przed narzucaniem im ze strony struktur UE niebezpiecznych redefinicji małżeństwa i rodziny.

Równocześnie prowadzimy akcję informacyjną w mediach tradycyjnych – w ostatnim tygodniu czerwca zamieścimy w prasie 100.000 ulotek zawierających formularz do zbierania podpisów. Serdecznie zachęcam do wsparcia tej akcji zarówno w formie elektronicznej, jak i papierowej.

Jednocześnie rozpoczynamy akcję – petycję do decydentów UE o poważną debatę nad naszą inicjatywą. Chcemy dotrzeć z naszym przekazem do panów Tuska, Schulza i Junckera. Więcej informacji wkrótce.

PS Najszybciej podpis można złożyć przez stronę: http://www.mamatataidzieci.pl/