Miłujcie się! nr 1-2019

W nim znaleźć można wiele ciekawych artykułów i świadectw, takich jak:

  • „Święci w gabinecie lekarskim” – artykuł o o cudownych wydarzeniach, które się dokonały w wyniku współpracy lekarki ze świętymi
  • „Doświadczenia z pogranicza życia i śmierci” – relacje osób, które doświadczyły śmierci klinicznej
  • „Bohaterscy kapłani” – artykuł o heroicznej postawie kapłanów podczas II wojny światowej
  • „Bóg się o nas zatroszczy” – poruszające świadectwo rodziców Józia i Tereski chorych na rdzeniowy zanik mięśni

Zamów „Miłujcie się!“

Jeśli chcesz otrzymać nasze czasopismo już dziś zachęcamy do wejścia na poniższe strony, na których dostępna jest wersja „Miłujcie się!” 1-2019 na urządzenia mobilne oraz w formacie PDF:


„MIŁUJCIE SIĘ!” 1-2019, A W NIM:


Doktor Laura Grześkowiak jest lekarką specjalizującą się w leczeniu problemów związanych z niepłodnością, z poronieniami. W swojej wieloletniej praktyce doświadczyła, że nie wszystko zależy od niej. Była świadkiem wielu cudownych wydarzeń dokonanych za wstawiennictwem świętych.

Historia ukazuje sylwetki wielu świętych i bohaterskich kapłanów. Warto przypomnieć ich heroiczne losy będące świadectwem niezłomnej wiary i woli, które budzą podziw zwłaszcza w kontekście okrutnej rzeczywistości hitlerowskiej i komunistycznej okupacji w Polsce.

Młode, kochające się małżeństwo, które oparło swoje życie na Bogu, śliczny, radosny synek – to zapowiedź wspaniałej przyszłości. Nagle spada na nich straszny cios – diagnoza poważnej choroby synka, którą – jak się okazuje – ma również ich nienarodzona jeszcze córeczka. Niezwykłe świadectwo zaufania Bogu, nadziei i dostrzegania Bożej dobroci mimo doświadczanego cierpienia.