Miłujcie się! nr 2-2019

W nim znaleźć można wiele ciekawych artykułów i świadectw, takich jak:

  • Zmartwychwstanie – najważniejszy fakt w historii świata. Chrystus odkupił nasze grzechy i pokonał śmierć. Istnieją niezwykłe dowody tego wydarzenia.
  • Siostra Clare – historia młodej dziewczyny, przed którą otwierała się wspaniała kariera aktorska. W pewnym momencie rzuciła wszystko i wstąpiła do zakonu.
  • Historia Quique, który siedział w najcięższym więzieniu w Meksyku, asystował przy satanistycznych rytuałach. Mimo zniewolenia – odnalazł Boga.
  • Poruszające świadectwo rodziców małej Ani. Dziewczynka miała się urodzić z poważną wadą serca. Proponowano aborcję, ale rodzice zaufali Bogu.
  • Światowe Dni Młodzieży w Panamie – wielkie, radosne święto wiary. Spotkanie młodych z całego świata z papieżem. Niezapomniane przeżycia i duchowe owoce.

Zamów „Miłujcie się!“

Jeśli chcesz otrzymać nasze czasopismo już dziś zachęcamy do wejścia na poniższe strony, na których dostępna jest wersja „Miłujcie się!” 2-2019 na urządzenia mobilne oraz w formacie PDF:


„MIŁUJCIE SIĘ!” 2-2019, A W NIM:


Prawdę o śmierci i zmartwychwstaniu Chrystusa człowiek powinien z wiarą przyjąć i jej podporządkować swoje życie. Dwaj niezwykli świadkowie, Całun Turyński i Chusta z Manopello, pokazują, że wydarzenia paschalne, które stanowią fundament wiary chrześcijańskiej, są niepodważalnymi faktami. Ich przebieg opisują Ewangelie.

W mieście Puebla są 53 kaplice wieczystej adoracji Najświętszego Sakramentu. Jedna z nich znajduje się z najbardziej strzeżonym więzieniu w Meksyku. Niezwykły pomysł przynosi błogosławione owoce. Więźniowie pod wpływem obecności Pana Jezusa nawracają się, i w warunkach pozbawienia wolności zewnętrznej, zyskują wolność wewnętrzną. Także poza murami więzienia dzieją się niezwykłe rzeczy.

U Ani zdiagnozowano poważną chorobę serca. Miała umrzeć wkrótce po porodzie. Lekarze proponowali aborcję. Rodzice jednak zaufali Bogu i robili co w ich mocy, by uratować życie córeczki. W dzień porodu dramatyczne wydarzenia potoczyły się w sposób, którego nikt się nie spodziewał.