Miłujcie się! nr 2-2020

W nim znaleźć można wiele ciekawych artykułów i świadectw, takich jak:

  • Całun Turyński – wstrząsający świadek męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa. Naukowcy odkrywają tajemnice płótna.
  • Kardynał Stefan Wyszyński – niezwykły przywódca polskiego Kościoła w trudnym czasie komunizmu. Nie bez przyczyny nazywany jest Prymasem Tysiąclecia.
  • Madzia urodziła się bez dużej części mózgu. Nie powinna mówić, chodzić ani myśleć. Dziewczynka już od 14 lat zadziwia lekarzy.
  • Arkadio przez narkotyki i brak zahamowań prawie zmarnował swoje życie. Po nawróceniu jest wolnym i szczęśliwym człowiekiem oraz robi to, co kocha.
  • Objawienia Matki Bożej w Tre Fontane. Maryja wzywa do nawrócenia, pokuty i ufności w Boże miłosierdzie.

Zamów „Miłujcie się!“

Jeśli chcesz otrzymać nasze czasopismo już dziś zachęcamy do wejścia na poniższe strony, na których dostępna jest wersja „Miłujcie się!” 2-2020 na urządzenia mobilne (nr 2-2020 wyjątkowo ZA DARMO!) oraz w formacie PDF:


„MIŁUJCIE SIĘ!” 2-2020, dowiedz się więcej:


Całun Turyński jest dowodem męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa. Ta niezwykła relikwia powstała w cudowny sposób – jest nieuczyniona ręką ludzką. Kościół czci ją jako pamiątkę dokonanego przez Chrystusa odkupienia świata. Środowiska nieuczciwych naukowców próbowały oszukanymi badaniami przekonać świat, że Całun jest średniowiecznym falsyfikatem. Dziś już dobrze znamy fakty o tych wydarzeniach.

Madzia urodziła się z dużymi ubytkami i zniekształceniami w mózgu. Lekarze spodziewali się najpierw, że dziewczynka umrze krótko po porodzie. Potem prognozowali, że nie będzie mówić, chodzić ani myśleć. Dziś specjaliści zaskoczeni są jej nadspodziewanie dobrym stanem. Bo jak np. wytłumaczyć medycznie fakt, że Madzia widzi, mimo braku odbiornika wzroku w mózgu?

Arkadio żył bez zobowiązań i bez sensownego celu w życiu. Zaczęło się od papierosów, towarzystwa starszych kolegów i lekceważenia nauki w szkole. Potem doszły okazjonalnie twardsze narkotyki, drobne kradzieże i epizod z dilerką narkotykami. Szczęśliwie nie doszło do tragedii, starszy brat jak dobry anioł skierował młodszego brata na drogę ku prawdziwemu szczęściu i wolności.