Miłujcie się! nr 2-2021

Drodzy Czytelnicy „Miłujcie się!”

Prezentujemy najnowszy numer naszego czasopisma przygotowany specjalnie na czas Wielkanocy. Artykuły i świadectwa w nim zawarte ukazują niezwykłe działanie Chrystusa zmartwychwstałego w naszym życiu. Poruszają wiele ważnych i ciekawych tematów tak, by rozniecać i umacniać wiarę w miłującego Boga.

W najnowszym numerze znajdziecie wiele ciekawych artykułów i świadectw, takich jak:

  • „Uzdrowienie na lekcji religii” – licealiści modlili się na lekcji religii o uzdrowienie chorego kolana Oli. I stał się cud! Świadectwo księdza katechety.
  • „Prof. Jérôme Lejeune, niezłomny pro-lifer” – naukowiec, który odkrył trzeci chromosom u osób z zespołem Downa, walczył o to, by nie zabijano dzieci nienarodzonych.
  • „Znaki działania zmartwychwstałego Jezusa” – Boża wszechmoc objawiła się szczególnie w życiu o. Pio. Za wstawiennictwem świętego dokonywały się spektakularne cuda.
  • „Bóg większy niż Hollywood” – niezwykła historia Dolores Hart, zakonnicy, która jest członkiem Amerykańskiej Akademii Filmowej i wybiera laureatów Oskarów.
  • „Byłam narkomanką, Bóg mnie uzdrowił!” – świadectwo Marty, która zatraciła się w narkotycznym świecie. Gdy była na dnie, koleżanka zaprosiła ją na Mszę św.

Zamów „Miłujcie się!“

Jeśli chcesz otrzymać nasze czasopismo już dziś zachęcamy do wejścia na poniższe strony, na których dostępna jest wersja „Miłujcie się!” 2-2021 na urządzenia mobilne oraz w formacie PDF:


„MIŁUJCIE SIĘ!” 2-2021, dowiedz się więcej:


Całun Turyński i Chusta z Manopello to rzeczowe dowody męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa. Badania przeprowadzone przez zespoły naukowców wykazały, że oba wizerunki nie mogły zostać uczynione ręką ludzką. Natomiast z wielką precyzją ukazują wstrząsające fakty o wydarzeniach paschalnych. Z Całunu Turyńskiego wyczytać można jakim strasznym torturom został poddany Pan Jezus, w jakiej męce umierał. Chusta z Manopello ukazuje oblicze Chrystusa zmartwychwstającego. Oba wizerunki odpowiadają sobie z matematyczną dokładnością, a więc przedstawiają twarz tej samej Osoby.

Ola miała trwale uszkodzone kolano – nie mogła go zginać, musiała chodzić o kulach i odczuwała stale silny ból. Podczas jednej lekcji katechezy ksiądz Marcin poprosił uczniów w klasie, by wszyscy pomodlili się za Olę i poprosili Pana Jezusa o uzdrowienie jej chorego kolana. I stał się cud! Fakt uzdrowienia Oli zelektryzował całą szkołę. Diagnozę potwierdził zdziwiony lekarz, który leczył Olę.

Profesor Jérôme Lejeune – wybitny genetyk odkrył dodatkowy chromosom istniejący u osób z zespołem Downa. Zdruzgotany świadomością, że jego odkrycie wykorzystuje się do eliminacji chorych dzieci przed ich urodzeniem niestrudzenie walczył w obronie życia bezbronnych. Nie ugiął się pod presją środowiska medycznego, stawiał na szali cały swój dorobek naukowy i autorytet jako specjalisty. Obecnie Jérôme Lejeune jest ogłoszony przez Kościół czcigodnym sługą Bożym.