Miłujcie się! nr 3-2017

Najnowszy numer „Miłujcie się!”

A w nim znaleźć można wiele ciekawych artykułów i świadectw, takich jak:

  • 100-lecie objawień w Fatimie. Wezwanie Maryi do nawrócenia nie jest jednorazowe – także i dziś jest warunkiem ocalenia od ateizmu i wojny.
  • 300-lecie koronacji obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej. Maryja jest Królową Polski. Dostępujemy wielu cudów i łask, ale mamy też szczególne zobowiązania.
  • Sługa Boży Antoni Gaudi – genialny twórca bazyliki Sagrada Familia w Barcelonie. Mało kto wie, jakie było źródło jego geniuszu.
  • Dzieci przybliżają nas do Boga – świadectwo życia wielodzietnej rodziny.
  • Dziewczyna i chłopak – przyjaźń, zainteresowanie, miłość. Jak budować dobre relacje z myślą o przyszłości?

Zamów „Miłujcie się!“

Jeśli chcesz otrzymać nasze czasopismo już dziś zachęcamy do wejścia na poniższe strony na których dostępna jest wersja „Miłujcie się!” 3-2017 na urządzenia mobilne oraz w formacie PDF:


„MIŁUJCIE SIĘ!” 3-2017, A W NIM:


 

  • 300-lecie koronacji Ikony JasnogórskiejKoronacja Ikony Jasnogórskiej wpisuje się w dzieje szczególnego złączenia Matki Bożej z Narodem Polskim. Historia znaczy Jej obecność łańcuchem niezwykłych zdarzeń, cudów i łask zarówno dla poszczególnych osób, jak i całego Narodu. Warto przypomnieć sobie jak wiele zawdzięczamy Matce Bożej i jak mocna była miłość Polaków do swej Królowej, by także i dziś na nowo rozniecić płomień tej miłości.
  • Sługa Boży Antoni GaudiAntoni Gaudi, architekt, którego największym dziełem jest bazylika Sagrada Familia w Barcelonie. Geniusz Gaudiego opierał się na mocnym fundamencie wiary. Jak powiedział Benedykt XVI: „Gaudi sam, otwierając się na Boga, był zdolny, by stworzyć w tym mieście przestrzeń piękna, wiary i nadziei, która prowadzi na spotkanie z Tym, który jest prawdą i samym pięknem”.
  • Dzieci przybliżają nas do BogaDzieci przybliżają nas do Boga. Są one zawsze darem od Boga. Świadectwo Agnieszki, która wraz z mężem wychowuje siedmioro dzieci. Opowiada o tym, jak musiała mierzyć się ze stereotypami i fałszywymi przestrogami otoczenia oraz o błogosławieństwach płynących z codzienności życia wielodzietnej rodziny.