Miłujcie się! nr 3-2018

 

W nim znaleźć można wiele ciekawych artykułów i świadectw, takich jak:

  • Przeżyłem śmierć, widziałem niebo! – Ojciec Nazaruk przekazuje, co zobaczył podczas śmierci klinicznej.
  • Kolejny dowód Bożej obecności w Eucharystii – cud eucharystyczny w Tixtli w Meksyku.
  • Jak Żyd może uwierzyć, że Jezus jest Mesjaszem? – świadectwo Stanisława z Hajfy.
  • Skąd tyle zdrad małżeńskich? – analiza na podstawie wieloletniego doświadczenia z poradni dla małżeństw.
  • Wybraliśmy czystość i nie żałujemy! – świadectwo młodego małżeństwa z Ruchu Czystych Serc.

Zamów „Miłujcie się!“

Jeśli chcesz otrzymać nasze czasopismo już dziś zachęcamy do wejścia na poniższe strony, na których dostępna jest wersja „Miłujcie się!” 3-2018 na urządzenia mobilne oraz w formacie PDF:


„MIŁUJCIE SIĘ!” 3-2018, A W NIM:


Przeżyłem śmierć, widziałem niebo! – Ojciec Nazaruk przeżył śmierć kliniczną. Przeszedł sąd szczegółowy, zobaczył jak straszna jest rzeczywistość grzechu, ujrzał przedsionek nieba, czyśćca i piekła. Widział także bestię – szatana pałającego nienawiścią do ludzi, a szczególnie do kapłanów, ale będącego niczym wobec potęgi Bożej. Ojciec Nazaruk powrócił do życia, by dawać świadectwo i wzywać do nawrócenia.

Skąd tyle zdrad małżeńskich? Rzeczowa analiza problemu umożliwiająca poznanie trudnej, ale nieraz pomijanej prawdy, stanowiąca mądrą przestrogę na przyszłość. Wśród przyczyn zdrad małżeńskich wymienione są: przedwczesna inicjacja seksualna, lekceważenie wierności, wpływ kultury masowej.

Wybraliśmy czystość i nie żałujemy! Iwona i Alan poznali się na rekolekcjach Ruchu Czystych Serc. Ich koleżeńska znajomość powoli się zmieniała. W miarę jak Bóg oczyszczał z grzechu nieczystości duszę Alana, jego serce otwierało się na relację czystej miłości.