Miłujcie się! nr 3-2019

W nim znaleźć można wiele ciekawych artykułów i świadectw, takich jak:

  • „Cyprian i Dafroza – nadzieja dla nieudanych małżeństw” – Małżeństwo Dafrozy i Cypriana Rugambów wydawało się̨ jedną wielką pomyłką. Dziś jednak toczy się̨ ich proces beatyfikacyjny.
  • „Propagatorka aborcji przechodzi na stronę życia” – poruszająca historia nawrócenia Abby Johnson, menedżerki organizacji aborcyjnej.
  • „Joga to duchowość” – joga jest nierozerwalnie związana z duchowością Wschodu i zawsze ma wpływ na wnętrze człowieka.
  • „In vitro. Po trupach do celu?” – świadectwo małżeństwa, które zdecydowało się poddać zabiegowi in vitro.
  • Dekalog życia w czystości.

Zamów „Miłujcie się!“

Jeśli chcesz otrzymać nasze czasopismo już dziś zachęcamy do wejścia na poniższe strony, na których dostępna jest wersja „Miłujcie się!” 3-2019 na urządzenia mobilne oraz w formacie PDF:


„MIŁUJCIE SIĘ!” 3-2019, A W NIM:


Ich małżeństwo było wynikiem miejscowej tradycji. Od początku Cyprian nie kochał swojej żony. Wszyscy wiedzieli też, że nie był jej wierny. Dafroza przez 17 lat ofiarowywała swoje cierpienie i modliła się za swojego męża. W 18. roku małżeńskiego życia zdarzył się cud.

Abby Johnson pracowała w Planned Parenthood – największej organizacji aborcyjnej na świecie. Umożliwiła przeprowadzenie 22 tys. aborcji. Przeżyła szok, gdy na własne oczy zobaczyła jak abortowane dziecko walczy o życie. Dziś Abby jest zaangażowaną działaczką pro-life.

Dziesięć konkretnych, praktycznych rad dla osób chcących dbać o czystość swojego serca, pragnących formować siebie, budować swoje życie odpowiedzialnie i na fundamencie chrześcijańskich wartości. Warte polecenia zwłaszcza tym, którzy walczą z grzechami nieczystości.