Miłujcie się! nr 4-2016

Najnowszy numer „Miłujcie się!”

ms_2016_04_okl

Znaleźć w nim można wiele ciekawych artykułów i świadectw takich jak:

– o Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie
– o Matce Teresie trwającej przy Jezusie mimo ciemnej nocy wiary
– świadectwo o tym, że chore dziecko również jest darem
– W jaki sposób możemy pomóc konającym grzesznikom?
– świadectwo o umierającym chłopcu, cudownie uzdrowionym za wstawiennictwem św. Szarbela
– o Jubileuszowym Akcie Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana.

 


Zamów „Miłujcie się!“
[one_half_wrapper][one_half] E-wydanieE-wydanie Miłujcie się! 2016_04[/one_half][one_half]Zamów wybrany numer sklepmilujciesie[/one_half][/one_half_wrapper]


Miłujcie się! nr 4-2016, a w nim:


ms-2016-sdm_400x568

Wspomnienie niesamowitych wydarzeń, które towarzyszyły Światowym Dniom Młodzieży w Krakowie. Zapis słów, które skierował w tych dniach do tłumów ze 187 krajów świata papież Franciszek znajdziecie Państwo w artykułach „Błogosławieni miłosierni!’, „Złota nić modlitwy”, a także w „Gdy mylimy szczęście z kanapą!”.

4 września tego roku kanonizowana została błogosławiona Matka Teresa z Kalkuty, którą Pan Jezus prosił, by była Jego światłem dla ludzi pogrążonych w nędzy duchowej i cierpieniu. Ta, która jednocząc się z Ukrzyżowanym sama doznała ciemności wiary, zachęca nas, byśmy w wierze nie bazowali na uczuciu, ale na akcie woli. Więcej o Matce Teresie w artykułach: „Jest Jego światłem” i „Odnaleźć wiarę w Boga”.

Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, do którego zachęca nas Konferencja Episkopatu Polski. Artykuł pod tym tytułem, przytacza słowa, jakie otrzymała Rozalia Celakówna od Pana Jezusa, który ubolewał nad grzechami narodu polskiego i dla jego wybawienia przekazał swoje orędzie.

Ponadto, jak zawsze, wiele świadectw, które umocni naszego ducha, m.in. o tym, że nawet chore dziecko jest darem („Życie jest cudem”), o umierającym Pawle, którego uratował mocą Bożą św. Szarbel („Podpis św. Szarbela”), czy o potrzebie przybaczenia („Bez przebaczenia nie ma uzdrowienia”).

Podpowiadamy również, jak wspierać konających oraz dementujemy kłamstwa o ludzkiej seksualności.

Zapraszamy do lektury!