Miłujcie się! nr 4-2018

 

Posłuchaj:[sc_embed_player_template1 fileurl=”https://milujciesie.org.pl/wp-content/uploads/2018/09/ks-Mieczysław-numer-4_2018.mp3″]
W nim znaleźć można wiele ciekawych artykułów i świadectw, takich jak:

  • Moc Adoracji Eucharystycznej – artykuły o rzeczywistej obecności Chrystusa w Eucharystii oraz świadectwa niezwykłych nawróceń i uzdrowień;
  • Humanae vitae – encyklika o zasadach moralnych w dziedzinie przekazywania ludzkiego życia. Przedstawia ona ważne treści, które trzeba znać!
  • W dzień kanonizacji św. Szarbela wydarzyły się niezwykłe cuda: pomnik świętego wyciągnął rękę błogosławiąc zebrane tłumy, chorzy zostali uzdrowieni, wiele osób się nawróciło;
  • Prawdziwa miłość istnieje! – świadectwo Jeannine i José z Hiszpanii. Oparli relację na Bogu i wartościach. Nie żałują decyzji, bo uratowali swój związek i dziś są małżeństwem;
  • Badania naukowe pokazują, że pornografia działa na mózg jak silny narkotyk. Uzależnienie od niej nie jest sprawą prywatną, ale zagrożeniem zdrowia publicznego.

Zamów „Miłujcie się!“

Jeśli chcesz otrzymać nasze czasopismo już dziś zachęcamy do wejścia na poniższe strony, na których dostępna jest wersja „Miłujcie się!” 4-2018 na urządzenia mobilne oraz w formacie PDF:


„MIŁUJCIE SIĘ!” 4-2018, A W NIM:


Chrystus jest rzeczywiście obecny w Najświętszym Sakramencie. Jest to dla nas największy dar, z którego możemy i powinniśmy stale korzystać. Pan Jezus pragnie, aby w kościołach krzewiło się dzieło wieczystej Adoracji eucharystycznej. Wtedy Pan Jezus może udzielać wielu łask wszystkim potrzebującym. Polecamy artykuły oraz świadectwa nawróceń i uzdrowień.

Encyklika Humanae vitae o zasadach moralnych w dziedzinie przekazywania ludzkiego życia została ogłoszona 50 lat temu. Dziś wciąż jest aktualna, a może nawet – coraz bardziej aktualna. Podkreśla ona m. in. niedopuszczalność sztucznej antykoncepcji.

Świadectwo dwójki młodych Hiszpanów, Jeannine i José. Oparcie życia na Bogu, odrzucenie grzechu, wspólne przyjęcie formacji Ruchu Czystych Serc pozwoliło, że połączyła ich piękna miłość. Dziś jako szczęśliwi małżonkowie i rodzice dzielą się swoim doświadczeniem.