Miłujcie się! nr 4-2019

W nim znaleźć można wiele ciekawych artykułów i świadectw, takich jak:

  • Świadectwo nawrócenia wojującej ateistki. Patrząc na wystawiony Najświętszy Sakrament, poczuła Bożą miłość.
  • Cud eucharystyczny w Legnicy – lek. Barbara Engel opowiada, jak badanie niezwykłej Hostii odmieniło jej życie.
  • Matka, którą namawiano do abortowania chorej córeczki, daje świadectwo: „Przyjmując Olę, moje serce otworzyło się na Boga”.
  • O kartach tarota – wróżenie z nich jest poważnym grzechem i otwiera człowieka na działanie sił demonicznych.
  • Świadectwo Wioli i Tomka z Ruchu Czystych Serc – dzięki wspólnocie dziś są szczęśliwym małżeństwem.

Zamów „Miłujcie się!“

Jeśli chcesz otrzymać nasze czasopismo już dziś zachęcamy do wejścia na poniższe strony, na których dostępna jest wersja „Miłujcie się!” 4-2019 na urządzenia mobilne oraz w formacie PDF:


„MIŁUJCIE SIĘ!” 4-2019, A W NIM:


Święty Jan Paweł II pokazuje jasno, że wiara i rozum nie stoją w sprzeczności, ale wzajemnie się dopełniają. Amerykański naukowiec Francis S. Collin, którego zespół odczytał sekwencję ludzkiego genomu przekonuje, że to jak świat jest niesamowicie i pięknie zbudowany jednoznacznie wskazuje na wspaniałość Boga-Stwórcy.

„Obecna sytuacja prześladowanych chrześcijan i innych mniejszości jest katastrofalna i niepokojąca” – mówi Markus Rode z „Open Doors”. Korea Północna, Afganistan, Somalia, Libia, Pakistan, Sudan, Erytrea, Jemen, Iran, Indie, Chiny – to kraje, w których chrześcijanie są najbardziej prześladowani. Warto, abyśmy uświadomili sobie, jak wielkim darem jest możliwość codziennego uczestnictwa w Eucharystii i w sakramentalnym życiu.

Wiola odnalazła radość wiary i szczerych przyjaciół w Ruchu Czystych Serc. Swojego chłopaka nie chciała siłą nawracać, ale też nie zrezygnowała dla niego ze swoich wartości. Pan Bóg powoli przemieniał serce Tomka i rozniecał w nim iskrę wiary. Dziś Wiola i Tomek są szczęśliwym, kochającym się małżeństwem, bo oparli swe życie na Chrystusie.