Miłujcie się! nr 4-2021

Drodzy Czytelnicy „Miłujcie się!”

Prezentujemy czwarty numer naszego czasopisma w 2021 r. Pan Jezus powiedział do uzdrowionej kobiety: „Twoja wiara cię ocaliła” (Mt 9,22). Artykuły i świadectwa poświęcone różnym tematom zostały dobrane w jednym celu – aby nasza wiara rosła i była światłem opromieniającym każdy dzień.

W najnowszym numerze znajdziecie wiele ciekawych artykułów i świadectw, takich jak:

  • „Znaki obecności Pana Boga” – artykuł przedstawia spektakularne uzdrowienia i nawrócenia za wstawiennictwem św. ojca Pio.
  • „Dowód rzeczywistości, których nie widzimy” – świadectwo Artura, który przez wiele lat bardzo poważnie chorował i został uzdrowiony w Medjugorju.
  • „Wiara i nauka nie przeciwstawiają się sobie” – dowodem jest dorobek wybitnego lekarza i genetyka, Lejeune’a, który był także osobą głęboko wierzącą.
  • „Kto przyjmuje jedno z tych dzieci…” – poruszające świadectwo adopcyjnych rodziców niepełnosprawnych dzieci.
  • „Dar życia wiecznego” – to on nadaje sens naszej ziemskiej egzystencji. Odpowiedź na pytanie, jak żyć, by perspektywa śmierci nie budziła lęku.

Zamów „Miłujcie się!“

Jeśli chcesz otrzymać nasze czasopismo już dziś zachęcamy do wejścia na poniższe strony, na których dostępna jest wersja „Miłujcie się!” 4-2021 na urządzenia mobilne oraz w formacie PDF:


„MIŁUJCIE SIĘ!” 4-2021, dowiedz się więcej:


„Znaki obecności Pana Boga” – artykuł przedstawia niezwykłe historie uzdrowień i nawróceń dzięki modlitwie św. ojca Pio. Włoski kapucyn otrzymał od Boga różne charyzmaty: zdolność bilokacji, zdolność przenikania przez zamknięte drzwi, dar odczytywania myśli i sumień, doświadczania obecności aniołów i duchów nieczystych itd. Wydarzenia w życiu o. Pio ukazywały i dalej ukazują ludziom, że istnieje Bóg, a także cały świat duchowy, niedoświadczalny ludzkimi zmysłami.

„Wiara i nauka nie przeciwstawiają się sobie” – Profesor Jérôme Lejeune wybity specjalista w dziedzinie genetyki, lekarz, który odkrył trisomię 21 odpowiedzialną za Zespół Downa, był osobą głęboko wierzącą. Przez całe swoje życie stanowczo głosił i pokazywał swoim życiem, że wiara w Boga oraz przestrzeganie jego przykazań nie stoi w sprzeczności z rzetelnością i profesjonalizmem naukowca. Wręcz przeciwnie, wskazywał zgubne skutki rozejścia się wiary i rozumu.

„Mamy miłość, więc mamy wszystko!” – piękne świadectwo o tym, jak ufając Bogu człowiek jest przez Niego prowadzony w życiu. Z pozoru zwyczajne małżeństwo, przeciętna rodzina, a jednak mają prawdziwy skarb – miłość. Nie jest ona efektem przypadku, ale owocem pracy, wielu rozmów, a także decyzji i wyborów zgodnych z Bożymi przykazaniami.