Info Zobacz

Miłujcie się! nr 5-2016

pl_2016-5_218x310Najnowszy numer „Miłujcie się!”

Znaleźć w nim można wiele ciekawych artykułów i świadectw takich jak:

  • o wezwaniu Matki Bożej z Tre Fontane do nawrócenia
  • o heroicznej misji duszpasterskiej bł. ks. Władysława Bukowińskiego
  • świadectwo Roselyn z Nairobi, którą zaopiekowały się Misjonarki Miłości
  •  na czym polegała reformacja Marcina Lutra?
  • kompendium wiedzy o aborcji i jej konsekwencjach
  • świadectwo Pawła, który w sylwestra rozpoczął drogę nawrócenia i uwolnienia od nieczystości

Zamów „Miłujcie się!“

Jeśli chcesz otrzymać nasze czasopismo już dziś zachęcamy do wejścia na poniższe strony na których dostępna jest wersja „Miłujcie się!” 5-2016 na urządzenia mobilne oraz w formacie PDF:


„Miłujcie się!” 5-2016, a w nim:


pl-2016s6_400x568
Matka Boża – Pośredniczka łask nieustannie, z wielką troską o swe umiłowane dzieci, wzywa do modlitwy i nawrócenia. Świat uniknąłby wielu nieszczęść, jak choćby wojny i kataklizmy, gdyby nie lekceważył orędzi i znaków, które, także obecnie, Maryja zsyła na ziemię. O takich niezwykłych wydarzeniach można przeczytać w artykułach: „Wezwanie do nawrócenia z Tre Fontane” oraz „Otwórzcie wasze serca i módlcie się”.

 

11 września 2016 roku został beatyfikowany ksiądz Władysław Bukowiński. W czasie II wojny światowej został On zesłany do ZSRR, spędził wiele lat w więzieniach i łagrach. Mimo możliwości powrotu do kraju, nie skorzystał z niej. Powodem była troska o dusze ludzi żyjących wciąż na zesłaniu. Była to heroiczna służba w realiach ateistycznego totalitaryzmu. Niezwykłej postaci księdza Bukowińskiego i jego losom poświęcone są artykuły: „Jak step zakwita” i „Ksiądz od Bożej Opatrzności”.

 

pl_2016s55_400x568Świadectwo Pawła, dla którego pewien sylwester był prawdziwym przełomem. Chłopak stanął w prawdzie swoich grzechów nieczystości i całkowicie zawierzył Bogu. W tej trudnej walce nie był sam.