Miłujcie się! nr 5-2020

Drodzy Czytelnicy „Miłujcie się!”

Przekazujemy Wam kolejne wydanie „Miłujcie się!”. Zachęcamy do pochylenia się nad tematem świętości życia poprzez lekturę ciekawych artykułów i poruszających świadectw. Mamy nadzieję, że niniejszy numer czasopisma umocni wiarę Waszą i Waszych Bliskich w czasie przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia!

W najnowszym numerze znajdziecie wiele ciekawych artykułów i świadectw, takich jak:

  • Jak wygląda życie, gdy w rodzinie rodzi się dziecko z nieuleczalną chorobą? – pokazują to trzy niezwykłe świadectwa.
  • Uzdrowienie z syndromu postaborcyjnego. Mało mówi się o konsekwencjach grzechu aborcji. Konieczne jest uzdrowienie!
  • Poruszające szczegóły z życia św. Maksymiliana Kolbego. Nie bez przyczyny nazywano go szaleńcem Matki Bożej.
  • „Dążenie do klasy mistrzowskiej”. Tym właśnie jest czystość – drogą do mistrzostwa w miłości małżeńskiej.
  • Warto zawierzyć św. Józefowi! – świadectwo młodej kobiety, która czekała na miłość swojego życia.

Zamów „Miłujcie się!“

Jeśli chcesz otrzymać nasze czasopismo już dziś zachęcamy do wejścia na poniższe strony, na których dostępna jest wersja „Miłujcie się!” 5-2020 na urządzenia mobilne oraz w formacie PDF:


„MIŁUJCIE SIĘ!” 5-2020, dowiedz się więcej:


Nawrócenie aborcjonistki. Doktor Beverly McMillan przeprowadziła w swoim życiu wielką liczbę aborcji. W pewnym momencie dotarła do niej straszna prawda, że pozbawia życia bezbronne dzieci w łonach matek. Od tego momentu zaangażowała się w działalność grupy lekarzy z ruchu obrony życia. Uzdrowieniu uległa także relacja kobiety z Panem Bogiem. Doktor McMillan wykorzystuje teraz swoje bolesne doświadczenie do ratowania życia dzieci nienarodzonych.

„Tylko miłość jest twórcza” – św. M. Kolbe. Życie o. Maksymiliana zwanego szaleńcem Matki Bożej jest niezwykle bogate. Franciszkanin wypełniał w życiu hasło: „Zdobyć świat dla Niepokalanej!”: wydawał w niezwykle dużym nakładzie pismo „Rycerz Niepokalanej”. Działał nie tylko w Polsce – zbudował klasztor i drukarnię również w Japonii. Wybuch wojny rozpoczął nowy, dramatyczny okres w życiu o. Maksymiliana, którego zwieńczeniem było oddanie swego życia za współwięźnia z obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu.

Miłości jest więcej, nie mniej! – takie jest doświadczenie rodziny, w której urodził się chłopiec z zespołem Downa. Ignacy jest jednym z czwórki rodzeństwa. Życie rodziny, w której jest dziecko z zespołem Downa jest trudne, ale jest też piękne i wypełnione miłością. Przyjęcie i troska o takie dziecko jest wyzwaniem, ale rodzice przekonują, że w gruncie rzeczy ich życie jest normalne. Jak każda rodzina przeżywają i smutki, i radości.