Miłujcie się! nr 5-2021

Drodzy Czytelnicy „Miłujcie się!”

Prezentujemy piąty tegoroczny numer naszego czasopisma. Mamy nadzieję, że zawarte w nim artykuły i świadectwa pomogą w przygotowaniu się do głębokiego i radosnego świętowania narodzin Pana Jezusa.

W najnowszym numerze znajdziecie wiele ciekawych artykułów i świadectw, takich jak:

  • „Jak się spowiadać?” – praktyczny przewodnik objaśniający pięć warunków dobrej spowiedzi. Warto na nowo odkryć wartość sakramentu pojednania.
  • „Jezu, Ty się tym zajmij!” – poruszające świadectwo młodego mężczyzny, który, chorując na białaczkę, odkrywa wartość cierpienia.
  • „Po śmierci córki przestał wykonywać aborcje” – historia lekarza, który przystąpił do ruchu pro-life. Obala on proaborcyjne mity, czerpiąc wiedzę ze swojej praktyki.
  • „Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych” – historia nawrócenia i uzdrowienia Piotra z nałogów, dająca nadzieję, że każde małżeństwo i każda rodzina może być uratowana.
  • „Trzy etapy miłości” – konieczna wiedza do budowania głębokich i dobrych relacji na całe życie.

Zamów „Miłujcie się!“

Jeśli chcesz otrzymać nasze czasopismo już dziś zachęcamy do wejścia na poniższe strony, na których dostępna jest wersja „Miłujcie się!” 5-2021 na urządzenia mobilne oraz w formacie PDF:


„MIŁUJCIE SIĘ!” 5-2021, dowiedz się więcej:


„Jezu, Ty się tym zajmij!” – świadectwo Sebastiana, który nagle dowiedział się, że choruje na ostrą białaczkę i jego życie jest poważnie zagrożone. Z czasem zrozumiał, że długie miesiące spędzone w szpitalu i cierpienie spowodowane chorobą są dla niego niczym rekolekcje. Odkrył, że z tak trudnych doświadczeń może wypływać bardzo wiele dobra.

„Po śmierci córki przestał wykonywać aborcje” – historia lekarza Anthonego Levatino, który stał się obrońcą życia. Obecnie, korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia oraz wiedzy, obala proaborcyjne mity. Przekonuje, że, nawet w ciąży związanej z zagrożeniem życia matki, aborcja nie jest konieczna dla ratowania jej życia.

„Trzy etapy miłości” – artykuł przedstawia etapy występujące w relacji nie tylko małżeńskiej, ale w każdej relacji międzyludzkiej. Co robić, gdy druga osoba zaczyna mnie denerwować albo irytować? Czy to oznacza koniec relacji? Czy da się jeszcze taką relację uratować?