Nie czekaj do końca świata!

Mam dziewiętnaście lat. Półtora roku temu przyjęłam sakrament bierzmowania i ten sakrament stał się dla mnie początkiem drogi do Boga. Wcześniej Jezus był dla mnie mitem, istniejącym gdzieś bytem pozaziemskim, dalekim i obcym.

Będąc daleko od Boga, łatwo poddawałam się grzechowi, który zniewalał mnie i czynił nieszczęśliwą. W moim życiu stosowałam wiele praktyk, przed którymi ostrzega sam Bóg, a czyni to dlatego, bo pragnie nas uchronić przed tym, co złe, abyśmy bez przeszkód mogli doświadczać Jego obecności.

Przed oddaniem życia Jezusowi często popadałam w depresje i nie potrafiłam odnaleźć się w rzeczywistości. Nienawidziłam siebie i innych.

Zachwycona religiami wschodu, zajmowałam się bioenergoterapią, często sięgając po wahadełko, które niemalże rządziło biegiem mojego życia. Brałam udział w różnorakich seansach, chodziłam do wróżki, jasnowidza, który ustalał moją przyszłość.

W szybkim czasie sama zaczęłam propagować wśród przyjaciół i zupełnie nieznanych mi osób tego typu praktyki. Miałam również duże problemy z moją seksualnością. Nie wiedziałam, co się ze mną dzieje. Budziłam się nocami zlana potem.

W niedługim czasie po bierzmowaniu pojechałam na Kurs Odnowy Życia Chrześcijańskiego. Stał się on dla mnie prawdziwą przygodą z Chrystusem Żyjącym. To właśnie wtedy Jezus pokazał mi, że kocha mnie bezgranicznie i zmienił w moim sercu obraz Boga dotąd dalekiego i zimnego.

Uwolnił mnie od wszystkiego, co wcześniej mnie zniewalało i nie pozwalało uznać, że tylko Jezus jest Panem. Pokazał mi, jak bardzo jest blisko każdego bez wyjątku człowieka.

Jezus jest teraz moim najbliższym i najlepszym Przyjacielem. Każdego dnia budzę się z radością w sercu, bo jest on dniem danym mi od Stworzyciela. Każda modlitwa jest dla mnie źródłem pokoju. Śpiewam mojemu Panu „Alleluja”, bo to On ocalił moje życie.

Chrystus działa w moim życiu. Przeprowadził mnie przez śmierć mojego taty, który zginął w wypadku samochodowym trzy miesiące temu. Wiem, że Bóg wybrał dla mojego taty najlepszy moment na przejście do życia wiecznego. Ufam mu.

Jezus dla każdego z nas ma miejsce w swoim sercu i pragnie naszej miłości. Nie czekajmy na spotkanie z Bogiem Żyjącym do skończenia świata, uczyńmy to już teraz.

Zaufajmy Chrystusowi. On chce nam dawać o wiele więcej, niż jesteśmy w stanie sobie wyobrazić. A wszystko to otrzymujemy za darmo.

Mania

O wiele więcej znajdziesz w naszym sklepie!

Brat_Luck_aw_550x781swiadectwo-awers_550x781Z002-komplet-a-lenczewska-slowo-pouczenia-swiadectwo